Haberler

Görev Dağılımı

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES)  Antalya Şubesi’nin yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirerek

görev dağılımı yaptı

 

SES Yeni Yönetimi Görev Dağılımını Yaptı

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES)  Antalya Şubesi’nin yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı.

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan 4. olağan seçimli genel kurulunda seçilen SES Antalya Şubesi yönetim kurulu üyeleri toplanarak görev dağılımı yaptılar.

Mustafa Kılınç başkanlığında oluşan SES Antalya Şubesi yönetim kurulunda “Şube Sekreteri: Şükran İçöz, Mali Sekreter: Sinan Taylan, Örgütlenme Sekreteri: Hakan Ercan, Eğitim Sekreteri: Mustafa Özel, Basın Yayın ve Sosyal İşler Sekreteri: Dr.Metehan Akbulut, Hukuk ve T.G. Sekreteri: Haşim İmak.” oldu.

Mücadeleye Devam

Görev dağılımı sonrasında açıklamalarda bulunan SES Antalya Şube Başkanı Mustafa Kılınç, “Sağlık ve sosyal hizmet emekçilerinin ekonomik, demokratik ve sosyal haklarına yönelik yapılmak istenen kısıtlamaların yanı sıra sağlık ve sosyal hizmet alanındaki her türlü olumsuz gelişmeye karşı örgütsel birlik içinde kararlılıkla mücadeleye bundan sonra da devam edeceğiz. Halkımızın eşit etkin nitelikli ücretsiz sağlık ve sosyal hizmet hakkı mücadelesini de bu sırada birlikte ve bir bütünlük içinde yürüteceğiz.” dedi.

İnsanca Yaşam İnsanca Düzen

Bizlere verilen görevin ve sorumluluğun büyüklüğünün farkındayız, diyen Kılınç, “Sağlık ve sosyal hizmet emekçilerinin geçmişteki mücadele mirasından aldığımız güçle insanca bir yaşam ve insanca bir düzen mücadelesine ivme kazandırmayı hedefliyoruz. ” şeklinde konuştu.

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Antalya Şubesi

Güllük Caddesi. No:105, Kat:1 Daire:2 (BüyükKENT Pastanesi üstü)07050 Muratpaşa/Antalya

Tel:0.242.3353113 Fax: 3341444 GSM:0.554.9653117

E-Mail: [email protected]Web Tasarım:Dr.Metehan Akbulut