Skip to main content
logo

 SES Antalya Şubesinin geleneksel olarak düzenlediği Kemer-Olympos yat Turu gezisine katılım yoğun oldu. Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Antalya Şubesi tarafından düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen tekne turu bu yılda Kemer- Olympos hattında yapıldı.

SES Antalya Şube üyeleri ve aileleri,  bu yıl yedincisi  düzenlenen yat gezisinde Akdeniz'in turkuaz tonlarıyla bezenmiş koylarında denize girdi. 64 kişinin katıldığı ve yaklaşık dokuz saat süren yat gezisi süresince; koylarda denize girildi, müzikler eşliğinde oyunlar oynandı, halaylar çekildi.

Oldukça neşeli ve samimi bir havada geçen gezi sırasında SES Antalya Şube Eş Başkanları Kenan Akkiraz ve  Nazmiye Şahin, kısa birer konuşma yaparak;  gezinin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve geziye katılanlara teşekkür ettiler.

 “Sendika olarak yoğun bir çalışma ve mücadele yürütüyoruz. Düzenlediğimiz sosyal aktivitelerle de üyelerimizi ve ailelerimizi bir araya getiriyoruz.  Yorgunluk ve stres atmak, eğlenmek amacıyla bu tür sosyal etkinlikleri bundan sonrada düzenleyeceğiz.”