Skip to main content
logo

15 Temmuz 2014 Salı Saat:12.30’da Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi A Blok önünde

alanımızdaki diğer emek meslek örgütleri ile birlikte bir  basın açıklaması yapacağız . Bütün sağlık ve sosyal hizmet emekçilerini basın açıklamasına katılmaya davet ediyoruz.

Değerli Üyemiz
2013 yılında AKP Hükümeti  ile yetkili sendika Memur-Sen  arasında  imzalanan  toplu sözleşmede  anlaşılan  rakamlar  nedeniyle,  tüm sağlık  ve sosyal hizmet emekçileri önemli   gelir  kaybına   uğramışlardır.   Önümüzdeki   maaş   donemi   olan   15  Temmuz'da    hak kayıplarının   telafi edileceğine  dair somut bir adim da görünmemektedir.


Bu nedenle sağlık alanındaki emek ve meslek  örgütleri  ile 15 Temmuz  2014  Salı  günü hak kayıplarımıza   karşı  itirazımızı  dile getirmek,  emeğimizin  karşılığını  istemek, ek ödemelerin  emekliliğe  yansıması  amaçlarıyla  tüm Türkiye'de   basın açıklamaları  yapılması karan  alınmıştır.


Bu çerçevede Antalya’da 15 Temmuz 2014 Salı Saat:12.30’da Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi A Blok önünde alanımızdaki diğer emek meslek örgütleri ile yapacağımız basın açıklamasına katılımlarınız bekliyoruz.

Saygılarımızla
SES Antalya Şubesi
Yönetim Kurulu