Skip to main content
logo

Bu yıl onbirincisi  düzenlenen Saklıkent pikniğinde buluşan sağlık ve sosyal hizmet emekçileri

ile aileleri gönüllerince eğlendi.

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası(SES) Antalya Şubesi tarafından düzenlenen etkinliğe katılanlardan kimilerinin kayak yapmayı tercih ettiği kimilerinin ise telesiyeje binerek Toroslar'ın beyaz zirvesine kısa bir yolculuğa çıktığı gözlendi.

Çocukların daha çok kartopu oynamayı ve kardan adam yapmayı tercih ettikleri etkinlikte sağlık ve sosyal hizmet emekçileri karların arasında şarkılar, türküler söyleyip  halaylar çektiler.

Sosyal etkinliklerimiz sürecek
Etkinlikleri hakkında bir açıklama yapan SES Antalya Şube Sekreteri  Şükran İçöz “Sendika olarak yoğun bir çalışma ve mücadele yürütüyoruz, düzenlediğimiz sosyal aktivitelerle de üyelerimizi ve ailelerimizi bir araya getiriyoruz.” diyerek, bu tür etkinliklerde yorgunluk ve stres atmanın yanında kaynaşma  ve dayanışmanın sağlandığına vurgu yaptı.

Antalya’da yaşayanlar olarak kar yağışına çok alışık olmadıklarını belirten İçöz, Saklıkent’de düzenledikleri piknikle kar özlemlerini bir ölçüde de olsa giderdiklerini  kaydetti. Saklıkent dönüşü Doryan Göletinde kısa bir gezinti yapan sendika üye ve dostları mutlu bir gün geçirdiklerini ifade ettiler
PİKNİK FOTOĞRAFLARINA ULAŞMAK İÇİN BU LİNKİ TIKLAYINIZ