Skip to main content
logo

SES Antalya Şubesinin geleneksel olarak düzenlediği Kemer-Olympos yat Turu gezisine katılım yoğun oldu.

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Antalya Şubesi tarafından düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen tekne turu bu yılda Kemer- Olympos hattında yapıldı.

SES Antalya Şube üyeleri ve aileleri,  bu yıl altıncısı  düzenlenen yat gezisinde Akdeniz'in turkuaz tonlarıyla bezenmiş koylarında denize girdi.  55 kişinin katıldığı ve yaklaşık dokuz saat süren yat gezisi süresince; koylarda denize girildi, müzikler eşliğinde oyunlar oynandı, halaylar çekildi.

Oldukça neşeli ve samimi bir havada geçen gezi sırasında SES Antalya Şube Başkanı Mustafa Kılınç, kısa bir konuşma yaparak;  gezinin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve geziye katılanlara teşekkür etti.

Kılınç, “Sendika olarak yoğun bir çalışma ve mücadele yürütüyoruz. Düzenlediğimiz sosyal aktivitelerle de üyelerimizi ve ailelerimizi bir araya getiriyoruz.  Temmuz ayı içerisinde Köprülü Kanyon’a Rafting Turu düzenlemiştik, şimdide yat turunda birlikteyiz. Yorgunluk ve stres atmak, eğlenmek amacıyla bu tür sosyal etkinlikleri bundan sonrada düzenleyeceğiz.” diyerek, son dört yıldır yat gezisi düzenlediklerini hatırlattı. Kılınç, yat turuna katılımın her yıl biraz daha arttığını söyleyerek, özellikle çocuklarımız yaz gelmeden yat gezisi için bizlere baskı yapıyor” şeklinde konuştu.

Fotoğraflar için bu linki tıklayınız