Skip to main content
logo

SES Antalya Şube Temsilciler Kurulu, 22-31 Mayıs 2013 tarihleri arası temel taleplerimiz

için başlattığımız imza kampanyası, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği hakkında ve temel taleplerimize dair yapılacak faaliyetler ve 5 Haziran Grevi gündemeri ile 25 Mayıs 2013 Cumartesi günü şube binamızda yapıldı.

ŞTK toplantısı  öncelikle geride kalan mutabakat sürecinin değerlendirilmesi yapıldı. Ardından  temel taleplerimiz için başlattığımız imza kampanyasının ilimiz de yaygınlaştırılması, imza kampanyasının imzacısı olan kurumların Antalya Şubelerinin sürece aktif katılımın sağlanması, 5 Haziran grevine en güçlü biçimde katılım gösterilmesi dair çalışma programı hazırlandı.

Buna göre imza kampanyasının yaygınlaştırılması için imzacı kurumlarla 27 Mayıs 2013 günü şube binamızda bir toplantı yapılacak, şehir içinde ki hastaneler de imza standı açılacak aynı zamanda halkın da katılımını sağlamak amacıyla şehrin en işlek noktaların da  imza stantları açılacak. Aynı şekilde temsilciliklerimizin bulundukları yerlerde gerekli çalışmayı yapmaları ve toplanan imzaların genel merkezimize sağlıklı bir şekilde ulaşması için belirtilen tarihe kadar imzaların şubemize ulaştırılması istendi.

5 Haziran Grevi için KESK bütünlüğü içinde gerekli çalışmalar yapılarak Greve katılım en güçlü şekilde sağlanacak.