Haberler

Faşizme karşı omuz omuza

Tüm ülke genelinde olduğu gibi arasında sendikamız SES Antalya Şubesi’nin de bulunduğu

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Antalya Şubeler Platformunun  eylemleri  sürüyor.4+4+4) İlköğretim ve Eğitim Kanun Teklifi ve 4688 Sayılı Sendika Yasasındaki değişiklik tasarısına karşı bir süredir sürdürdüğümüz yürüyüşler, açıklamalar, grevler  bundan sonrada devam edecek.

Çocuklarımızın geleceğini belirleyecek olan 4+4+4 kademeli kesintili eğitim yasa teklifi ile sendikal hak ve özgürlüklerimizi yok sayan 4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Kanununda değişiklik öngören yasa tasarısına karşı verdiğimiz mücadele ülke genelinde  sürecek.

Antalya başta olmak üzere bir çok ilden Ankara’ya gidişimizin engellenmesini, üyelerimize yapılan polis saldırılarını kınıyoruz. AKP’nin son dönemde iyice belirginleşen büyük baskı düzenine karşı, onurlu ve kararlı duruşumuzdan bir an olsun vazgeçmeyeceğiz.   “Durmak yok yola devam” diyerek, emek ve halk düşmanı yasal düzenlemelerle, baskı ve şiddetle tüm toplumu tahakkümü altına almak isteyenlere karşı, meşru ve demokratik hakkımızı dün ve bugün nasıl kullandıysak bugünden sonra da aynı kararlılıkla kullanmaya devam ederek “Yılmak yok mücadeleye devam” diyeceğiz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Antalya Şubesi

Güllük Caddesi. No:105, Kat:1 Daire:2 (BüyükKENT Pastanesi üstü)07050 Muratpaşa/Antalya

Tel:0.242.3353113 Fax: 3341444 GSM:0.554.9653117

E-Mail: [email protected]Web Tasarım:Dr.Metehan Akbulut